Warsztaty biżuteria w jeden poranek, 21.01.2023

Cena: 356,00 zł 356.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

sobota, 21.01.2023, 11-15, pracownia ceramiczna Lekkiej & Coelli Ceramics, ul. Ząbkowska 30, Warszawa

 

Jedyne takie warsztaty na których samodzielnie zaprojektujesz i wykonasz wspaniałą, porcelanową biżuterię. Zanurzysz się w świecie porcelany, obudzisz swoją kreatywność i po prostu się zrelaksujesz.

Po warsztatach będziesz miała piękne i gotowe do noszenia: kolczyki, klipsy, bransoletki, zawieszki, broszki- co tylko zapragniesz!

Dokładny plan warsztatów:

  1. Krótka opowieść o porcelanie
  2. Projektowanie własnej biżuterii – kolczyków, klipsów, pinów, broszek, bransoletek, zawieszek, co tylko podpowie Ci wyobraźnia!
  3. Barwienie porcelany i kształtowanie jej z porcelany z pomocą wykrojników, nożyków, własnymi rękami. Techniki są bardzo różne - od prostszych po bardziej skomplikowane - z każdą z nich Ci pomogę!

 

Co obejmuje cena?

  • wszystkie materiały niezbędne do stworzenia swojej unikatowej biżuterii – chińską i angielską porcelanę, farby ceramiczne, szkliwo, pigmenty do barwienia masy.
  • elementy do montażu biżuterii ze stali szlachetnej lub metalu, tak aby Twoje biżuteria była gotowa do noszenia!
  • słodki poczęstunek, kawę i herbatę.

Twoje prace zostaną wypalone i będą w pełni użytkowe - biżuterię będziesz mogła odebrać osobiście w pracowni po około 1,5 tygodnia lub wyślę je do Ciebie w dobrze zabezpieczonej paczce. Na warsztatach wykonasz około 5 -7 sztuk (lub par) biżuterii.

 

Dla kogo są warsztaty?

Warsztaty są tak pomyślane, żeby spokojnie dała sobie na nich radę osoba, która nigdy nie miała kontaktu z ceramiką! Biżuterię zrobisz pod moim okiem i z moją pomocą, będziesz też miała pod ręką całą masę inspiracji i ułatwiających pracę narzędzi. A jeśli jesteś osobą, która lubi tworzyć i często angażuje się w projekty manualne, to możesz kreatywnie zaszaleć i zrealizować bardziej skomplikowane projekty.

 

Chciałabyś otrzymać mailem zaproszenie na warsztaty do druku, żeby obdarować kogoś bliskiego? Nie ma sprawy, daj mi tylko znać w komentarzu do zamówienia!

 

Masz jakieś pytania? Pisz do mnie śmiało: możesz odezwać się na maila tak.lekka@gmail.com albo napisać na instagramie @tak.lekka.

 


 

Zastrzegam sobie prawo do odwołania warsztatów, jeśli nie zbierze się grupa do 15.01 z pełnym zwrotem kosztów. Grupa warsztatowa składa się z 6 osób.

Koszty rezygnacji z warsztatów ponoszone przez Uczestnika warsztatów:

  • 0% ceny, jeżeli rezygnacja nastąpi do 14 dni przed rozpoczęciem warsztatów,
  • 70% ceny, jeżeli rezygnacja nastąpi do 10 dni przed rozpoczęciem warsztatów,
  • 100% ceny, jeżeli rezygnacja nastąpi poniżej 5 dni przed rozpoczęciem warsztatów.

 

 

Zapisz się na Lekką Listę
Dołącz do grona osób, które mają dostęp do nowych kolekcji jeszcze przed premierą!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.