Konsultacja online - pierwsze kroki z porcelaną

Cena: 450,00 zł 450.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Jeśli jesteś ceramikiem na początku swojej drogi i kusi Cię porcelana... dobrze trafiłeś!

 

Konsultacje indywidualne online to odpowiedź na Wasze potrzeby - wiele razy słyszałam, że ktoś bardzo chciałby przyjść na warsztaty w Pracowni, ale nie może. Zwykle to odległość lub czas były przeszkodą. Postanowiłam więc, że spróbuję przeprowadzić warsztaty online i... udało się! Okazało się, że wiele kwestii da się omówić i pokazać mając do dyspozycji tylko połączenie wideo. I tak, po pierwszych udanych próbach zapraszam już na regularne konsultacje!

 

Konsultacja jest dla Ciebie, jeśli:

- dopiero zaczynasz swoją przygodę z porcelaną i nie wiesz od czego zacząć. W dwie godziny opowiem Ci o moich technikach i niezbędnych materiałach. Zapewniam Cię, że ta rozmowa mocno popchnie Cię do przodu i otworzy przed Tobą nowe możliwości tworzenia.

- tworzysz już w porcelanie, ale masz jakieś trudności. Jeśli tak jest - przed zakupem napisz do mnie maila i opisz krótko swoje problemy. Ceramika to obszerny temat i chyba śmiało można powiedzieć, że nikt nie jest w niej ekspertem od wszystkiego. Jeśli będę umiała Ci pomóc - umówimy się na spotkanie, a jeśli nie - szczerze Ci o tym powiem i postaram się odesłać Cię pod odpowiedni adres.

 

Ta konsultacja to jest coś, czego mi brakowało kiedy sama zaczynałam - te dwie godziny zaoszczędziłyby mi wiele czasu spędzonego na popełnianiu błędów i mocno popchnęłyby mnie do przodu.

 

Dlaczego to ja miałabym Ci pomóc?

Moje wykształcenie ceramiczne zaczęło się od teorii - jestem historykiem sztuki wyspecjalizowanym w ceramice. Po studiach spędziłam sporo czasu na stażach w miejscach, gdzie biją serca ceramicznego świata. W Polsce w Muzeum Narodowym w Warszawie, a we Włoszech w Museo Internazionale della Ceramica w Faenzie. Po nich pracowałam jako opiekun cudownego zbioru ceramiki w Pałacu w Wilanowie, gdzie miałam okazję jeszcze mocniej zgłębić tajemnice najsłynniejszej porcelany świata - tej z wytwórni w Miśni.

W tym samym czasie zgłębiałam też praktyczną stronę porcelany - po kilku latach własnych prób z ceramiką ukończyłam Szkołę Ceramiki Ceramiq. Później już samodzielnie specjalizowałam się w porcelanie.

To dzięki temu połączeniu znajomości historii i specjalizacji w porcelanie udało mi się dobrze poznać ten trudny, ale i piękny materiał.

Też tak chcesz? Spotkajmy się!

 

 Ważne informacje:

- spotkanie online trwa 2 godziny - z mojego doświadczenia wynika, że to odpowiednio długo, żeby poruszyć wszystkie ważne kwestie.

- na godzinę i dzień konsultacji umawiamy się indywidualnie - po zakupie napiszę do Ciebie maila i wspólnie ustalimy odpowiedni moment.

 

Masz jakieś wątpliwości, pytania? Napisz do mnie na adres: tak.lekka@gmail.com i rozwiejmy je razem!

 

 

 

 

Produkty powiązane

Zapisz się na Lekką Listę
Dołącz do grona osób, które mają dostęp do nowych kolekcji jeszcze przed premierą!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl